Brands Natural, s.r.o.
Product Code: 10460
Availability: In Stock
14.99€
Ex Tax: 12.49€

Výživový doplnok Niacinamide Vitamín B3 so 100 kapsulami obsahuje vitamín B3, ktorý môže prispieť k vitalite, keďže dokáže vplývať na zdravie človeka. Prispieva k správnej funkcii psychiky či nervového systému, ale aj k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Významnú úlohu hrá pri zachovaní si zdravých slizníc, pri udržaní si zdravej pokožky alebo pri znížení vyčerpania. Pri nízkej hladine vitamínu B3 sa u človeka vyskytuje zvýšená chuť na alkohol, nespavosť, úzkosť, podráždenosť, bolesti hlavy, hnačky či nežiaduce chudnutie. 

Výživové hodnoty:v 1 kapsule:%RVH*
Vitamín B3 (nikotínamid)500 mg3125%

*RVH = Referenčná výživová hodnota

ZLOŽENIE: nikotínamid v kapsule vyrobenej zo želatíny a vody. 

Dávkovanie: jedna kapsula denne spolu s jedlom.

Skladovanie:  Uchovávajte na suchom tmavom a chladnom mieste!

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na etikete.

Hmotnosť: 63 g.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia: OHVBPKV/7347/2014/Ht.

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.

Write a review

Please login or register to review