Brands Natural, s.r.o.
Product Code: 10125
Availability: In Stock
8.99€
Ex Tax: 7.49€

Doplnok výživy  Vitamin C Ascorbic Acid so 60 kapsulami (1000 mg) obsahuje veľmi známy vitamín C, ktorý má viacero priaznivých účinkov (tiež šípky a bioflavonoidy). Jeho hlavnou prednosťou je podpora imunity (prispieva k skráteniu dĺžky nachladnutia a iných vírusových ochorení), ale aj nervového systému. Okrem toho prispieva k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a zubov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie či k regulácii hormonálnej činnosti. 


  Výživové hodnoty:  v 1 kapsule  % RVH*
  Vitamín C (kyselina L-askorbová) 1000 mg 1250 %


* Referenčná výživová hodnota


ZLOŽENIE: kyselina L-askorbová v kapsule vyrobenej zo želatíny a vody;

Dávkovanie: jedna kapsula denne spolu s jedlom.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom tmavom a chladnom mieste!

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí!Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Je dôležitým antioxidantom, ktorý chráni telesné tkanivá a ostatné vitamíny. Je potrebný pre reguláciu normálneho telesného rastu, hojenie rán a reakcií na stres a stimuluje tvorbu bielych krviniek.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na etikete.

Hmotnosť: 68 g.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia: OHVBPKV/2136/2013/Ht.


Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.

Write a review

Please login or register to review